Faros De Sol Villa
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Seizoensgebonden buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Aquapark Golfbaan Visserij Wandelen | Eten op locatie Snackbar aan het zwembad |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kinderbox Kinderwagen | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Faros De Sol Villa Monte Hermoso ligt op maar 1 km van Museo Historico Municipal en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.
Museo Municipal De Ciencias Naturales Vicente Di Martino is op loopafstand van 20 minuten gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Reserva Natural Pehuen Co, gelegen op een afstand van 2 km.
Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.
De gesitueerde in Monte Hermoso Faros De Sol Villa biedt onder andere een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven om zelf te koken. Gasten kunnen ook ter plekke dineren in een eetgedeelte. Gasten kunnen dineren in Aldea Resto cafe y restaurant, dat op 13 minuten lopen ligt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Museo Historico Municipal1 km
- Paseo del Pinar950 m
- Casino de Monte Hermoso1,2 km
- Museo Municipal De Ciencias Naturales Vicente Di Martino1,1 km
- La Previa1000 m
- Cine900 m
- Kapita900 m
- Faro1,6 km
- Luchthavens
- Luchthaven Comandante Espora100 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- Privéstrand
- Geldwisselkantoor
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
- Snackbar aan het zwembad
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Strandtoegang
- Casino
- Aquapark
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Wandelen
- Golfbaan
- Visserij
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Broekenpers
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- CD-speler
- Ledikanten/ Babybedden
- Kinderbox
- Kinderwagen
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Faros De Sol Villa?
Gasten van Faros De Sol Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Faros De Sol Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Faros De Sol Villa is $140. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij Faros De Sol Villa?
Faros De Sol Villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met een broodrooster, een oven en een kookplaat. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar de villa?
De villa is populair bij gasten met kinderen, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Faros De Sol Villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Faros De Sol Villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Faros De Sol Villa?
Gasten die in Faros De Sol Villa verblijven, kunnen gemakkelijk Museo Historico Municipal en Museo Municipal De Ciencias Naturales Vicente Di Martino bereiken, die respectievelijk op maar 1 km van de accommodatie en op 1,1 km afstand liggen.